דף הבית > תקנון האתר

תקנון האתר


מידע ממרכז המידע והצהרה בדבר הסכמה לתנאי השימוש בו.


מטופל/ת  יקר/ה,
 

כחלק מהשירותים שמרכז דוידוף מציע למטופליו, הוקם מרכז המידע הכולל חדר עיון ואתר אינטרנט  אשר מטרתו לסייע לך באיתור מידע רלוונטי לגבי מחלתך. 
מרכז המידע נותן שירותים ישירים למטופלי דוידוף ובני משפחותיהם בחדר העיון ובמחלקות.


הינך מסכים/ה כי השימוש במידע  זה, הינו בכפוף להוראות ולתנאים מפורטים להלן:

 1. המידע המצ"ב הינו מידע חלקי בלבד המתייחס באופן כללי לפנייתך ואין לראות בו את כל המידע הקיים בנושא, או המלצה כלשהי מטעם מרכז המידע או המרכז הרפואי.

 2. איסוף המידע נעשה ממקורות רבים וגלויים, כגון ספרות, מאמרים, אתרי מידע באינטרנט וכיוב'. החיפוש נעשה בידי מידענית ובעזרת צוות המרכז.


 3. המידע הנמסר לך אינו מידע אישי, אינו מעובד על פי נתוניך האישיים, אינו מותאם לצרכיך, אלא משמש הוא כמידע כללי.

   

 4. המידע מסופק למען נוחיותך ולשימושך האישי וצוות המרכז עושה כל מאמץ לספק לך מידע מדויק ומעודכן, אך יחד עם זאת חשוב כי תדע/י כי לאור אופיו של המידע הרפואי, הנתון לשינויים ועדכונים, יתכן כי לאחר פרסום המידע, חלו שינויים /ואו עדכונים אשר לא בהכרח ימצאו ביטוי מיידי באתר ואין לראות במידע המתפרסם באתר זה כחומר ממצה.

   

 5. המידע באתר ובמרכז אינו מהווה יעוץ רפואי או תחליף לייעוץ כזה, כללי או ספציפי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים שלך לקבלת טיפול רפואי כלשהו ואין בו משום המלצה ו/או חוות דעת ו/או תחליף לייעוץ רפואי ע"י הצוות המטפל בך. בכל מקרה של בעיה רפואית או הבהרות לגבי המידע שקיבלת יש לפנות לרופא המטפל.

   

 6. מרכז המידע, המידע המופיע בו ועזרים נוספים המוצגים בו עלולים להיות מוגנים ע"י דיני זכויות יוצרים בישראל ו/או בחו"ל ובכפוף לעשיית שימוש הוגן בלבד על פי דינים אלה, אין להעתיק, לשנות, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי במידע, אלא בכפוף לקבלת הסכמה מראש מהיוצרים.

   

 7. אין מרכז רפואי רבין, בי"ח בילינסון , מרכז לסרטן דוידוף, ו/או מרכז המידע ו/או צוות המרכז אחראים על השימוש במידע ו/או התאמתו לפונים והשימוש בו היינו על אחריות הפונה בלבד.

 


דף הבית | אודותינו | תקנון האתר | מפת האתר | צור קשר | מרכז דוידוף לסרטן
© כל הזכויות שמורות - למרכז מידע למחלות הסרטן ע"ש מאיר ליזר, מרכז דוידוף.
התכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף.

 

Powered by Artvision | Truppo Websites